Posted on

Przy zakupie garnituru zazwyczaj oczekujemy, iż będzie on służył nam przez kilka sezonów. Jest to strój, za który płacimy dość sporo, więc mamy w stosunku do niego pokaźne nadzieje. Garnitur powinien się odpowiednio przedstawiać i poprawnie układać się naszej sylwetce. Tak więc należy zastanowić się nad wybraniem garnituru na miarę.

Jak wygląda szycie garniturów na miarę?

Garnitur szyty na miarę to złożony proces, na który składa się kooperacja krawca oraz klienta. By produkt końcowy był jednakowy z oczekiwaniami klienta, musi on jasno omówić z wykonawcą własne oczekiwania. Garnitur szyty na miarę znacznie odbiega swą klasą od tych gotowych. Nie tylko umożliwia dostosowanie kroju do każdej sylwetki, ale daje również większe alternatywy w kwestii wyboru materiału. Pamiętajmy o tym, że dobry garnitur nie może być wykonany z tkaniny poliestrowej. Najlepsza jest tkanina wełniana, która jest właściwa na wszystkie pory roku. W zależności od okazji a także zastosowania garnituru możesz wybrać różne wzory i fasony.

Garnitur szyty na miarę Katowice – dla profesjonalnego wyglądu

Garnitur na miarę to dobry wybór, ponieważ w garniturze chcemy czuć się wyjątkowo i prezentować się z klasą. Garnitur szyty na miarę ze względu na to, że jest skrojony idealnie do naszej sylwetki, będzie fantastycznie wyglądał na każdym. Jeśli chcemy przedstawiać się profesjonalnie i elegancko nie powinniśmy pozwolić sobie na garnitur, który jest za ciasny lub za duży. Krawiec zdejmując dokładne miary i znając się na konstrukcji garniturów pozwoli nam doskonale poczuć się w stworzonym przez niego ubiorze. 

Źródło: sklep.alhen.pl – garnitury na miarę